MEN TOUR - vaše každodenní turnajová jistota

16.4.2013
Jak se dostat do finále? 700ČR bodů a více, nebo přes regionální žebříčky
Lázně Bohdaneč: každý čtvrtek o pobyt na SríLance
samozřejmě i letos ženy vítány stejně jako muži na turnajích MEN TOUR
777,- Kč každý pátek: BARBORA, MALEVIL a PÍSEK
Devátý ročník v plném prudu, boj o finálové pozice startuje
Malevil - TRADIČNÍ TURNAJE každý pátek a neděli odpoledne za neuvěřitelných 777,- Kč
hrajeme o hráče měsíce
na Slapech a ve Mstěticích každou středu

Aktuální turnaje

27.05 14:30 Malevil Pravidelný turnaj 14:30-16h. 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
27.05 14:30 Barbora 14:30 až 15:30 777,-/190,-/220,- Registrace Startovka Info
So 28.05 08:00 Slapy By BOSCOLO 350,- / 1290,- Registrace Startovka Info
Ne 29.05 15:00 Malevil 777,- 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
St 01.06 14:30 Mstětice NEW starty 14:30 až 16:00 270,-/990,- Registrace Startovka Info
St 01.06 15:00 Slapy 15 - 16 hod. 270,-/sen. a jun. 590,- Registrace Startovka Info
Čt 02.06 14:00 Karlštejn Old Course A + B 1390,-/270,- Registrace Startovka Info
Čt 02.06 15:00 Molitorov čtvrtek 15-16 hod. 680,- 680,- / 190,- Registrace Startovka Info
03.06 14:30 Malevil Pravidelný turnaj 14:30-16h. 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
So 04.06 09:00 Mstětice Klasický turnaj + Pohár Mistrů 270,-/990,- Registrace Startovka Info

Žebříčky

Netto ČR 2016

1 MORA JARAMILLO Diego alexander 780
2 TŮMA Pavel +7 774
3 SOCHOR Miloslav -1 763
4 MALÝ Miloslav -1 727
5 CHRUDIMSKÝ Daniel -1 722
6 GURECKÝ Jiří -1 672
7 BOGOSLAVETS Sergey -1 655
8 KNAPÍK Vlastimil -1 654
9 HRABÁK Jindřich +14 639
10 BŮŽEK Jaroslav +29 614
11 ŠIMŮNEK Michal -3 605
12 HÝSKÝ Josef +21 599
13 NOVOTNÝ Marcel -3 585
14 ŠATRA Jan +1 580
15 MIKOLÁŠEK Aleš +4 566
16 KASÍK Helmut -5 565
17 ŠIMÁNEK Karel +17 563
18 BUZEK Ivan +3 557
19 STANĚK Libor +12 553
20 ŠKODA Tomáš -8 544

Brutto ČR

1 PERGLER Jakub +67 + 14
2 STANĚK Libor +4 + 16
3 KRATOCHVÍL Tomáš +1 + 20
4 HOČEK Petr -2 + 21
5 KOHOUT Radek -4 + 21
6 PITHART Daniel -3 + 22
7 ŠPAČEK Dan -2 + 26
8 HABURA Jiří -1 + 26
9 ŠIMŮNEK Michal +2 + 30
10 JELÍNEK Jan -2 + 31
11 JANOŠ Martin -2 + 31
12 ROŽENSKÝ Ladislav -2 + 32
13 BARTOŇ Rostislav ml. +7 + 33
14 HRUŠKA Pavel -1 + 33
15 BAZIKA Anna Beatriz -3 + 33
16 SKAKUN František -2 + 35
17 KASÍK Helmut -2 + 36
18 VLASTNÍKOVÁ Simona -2 + 37
19 HEJNA Jan -2 + 38
20 KOUKAL Ladislav -2 + 39

netto PRAHA

1 SOCHOR Miloslav 445
2 ŘEHÁK Vladimír 364
3 MIKOLÁŠEK Aleš +1 349
4 FILIP Jiří -1 307
5 KŘIKAVOVÁ Lenka +13 295
6 HRABÁK Jindřich -1 277
7 TESAŘ Petr -1 272
8 KUBÍK Dominik +27 246
9 ŠENK Josef +30 241
10 CEPEK Radim +17 239
11 ŠÍPKA Ivan -4 231
12 KUPKA Dalibor -4 229
13 VOLOSHYN Ivan +4 228
14 TUHÁČEK Martin -5 217
15 HANZELKA Ivo -5 209
16 HUSPEKA Jan -5 208
17 VLASTNÍKOVÁ Simona -5 205
18 TŮMA Pavel -5 201
19 LE MOIGNE Vassili -5 195
20 BAZIKA Anna Beatriz -4 192

netto STŘED

1 MALÝ Miloslav 448
2 MORA JARAMILLO Diego alexander 427
3 GURECKÝ Jiří 425
4 BOGOSLAVETS Sergey 414
5 SOCHOR Miloslav 413
6 KASÍK Helmut 391
7 ŠKODA Tomáš 387
8 HEJNA Jan 385
9 TŮMA Pavel +13 382
10 BUZEK Ivan +3 363
11 SLAVÍČEK Vladimír -2 359
12 CHRIST Jan +15 354
13 VYLÍT Bedřich -3 346
14 HRUŠKA Pavel -3 340
15 PITHART Daniel -3 340
16 CHRUDIMSKÝ Daniel +7 334
17 ŠIMŮNEK Michal -3 318
18 MAREK Petr -3 316
19 PAVLÍK Milan -3 314
20 ŠPAČEK Dan -3 308

Best Brutto

1 PERGLER Jakub +67 14
2 STANĚK Libor +4 16
3 KRATOCHVÍL Tomáš +1 20
4 HOČEK Petr -2 21
5 KOHOUT Radek -4 21
6 PITHART Daniel -3 22
7 ŠPAČEK Dan -2 26
8 HABURA Jiří -1 26
9 ŠIMŮNEK Michal +2 30
10 JELÍNEK Jan -2 31
11 JANOŠ Martin -2 31
12 ROŽENSKÝ Ladislav -2 32
13 BARTOŇ Rostislav ml. +7 33
14 HRUŠKA Pavel -1 33
15 BAZIKA Anna Beatriz -3 33
16 SKAKUN František -2 35
17 KASÍK Helmut -2 36
18 VLASTNÍKOVÁ Simona -2 37
19 HEJNA Jan -2 38
20 KOUKAL Ladislav -2 39

Poslední šampióni turnajů

Jiří Škoda / SlapyJiří Škoda / Slapy
Sergey Bogoslavets / MstěticeSergey Bogoslavets / Mstětice
Sergey Bogoslavets / SlapySergey Bogoslavets / Slapy
Jiří Gurecký / MstěticeJiří Gurecký / Mstětice
Luboš Podracký / SlapyLuboš Podracký / Slapy
Jan Huspeka / MstěticeJan Huspeka / Mstětice
Pavel Tůma / MstěticePavel Tůma / Mstětice
Roman Pecák / BohdanečRoman Pecák / Bohdaneč