MEN TOUR - vaše každodenní turnajová jistota

16.4.2013
zahajujeme na Slapech a ve Mstěticích
Jak se dostat do finále? 700ČR bodů a více, nebo přes regionální žebříčky
a máme po finále 2016 - X. ročník 2017 začal....
samozřejmě i letos ženy vítány stejně jako muži na turnajích MEN TOUR
každý pátek a neděle: MALEVIL - po dálnici Prahy za 1:15 hod. 777,- Kč
desátý ročník odstartován, první boje o TOP pozice na žebříčcích...
Malevil - TRADIČNÍ TURNAJE každý pátek a neděli odpoledne za neuvěřitelných 777,- Kč
2017: hrajeme o hráče měsíce

Aktuální turnaje

Čt 17.08 14:00 Mstětice Hřiště ve skvělé kvalitě 270,-/990,- Registrace Startovka Info
Čt 17.08 14:30 Konopiště Radecký 250,-/1.290,- Registrace Startovka Info
18.08 15:00 Poděbrady Nově: bagety by Bagette Diamond 250,-/690,- Registrace Startovka Info
18.08 15:00 Česká Lípa Skvělá kondice hřiště 250,- / 1100,- Registrace Startovka Info
So 19.08 10:00 Ypsilon Diamond Golf 250,-/1.190,- Registrace Startovka Info
Ne 20.08 12:00 Malevil Start 12h-13h tradiční neděle 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
St 23.08 14:30 Slapy Junioři + senioři jen 590,- !!!! 270,-/590,-/990,- Registrace Startovka Info
Čt 24.08 14:00 Mstětice Hřiště ve skvělé kvalitě 270,-/990,- Registrace Startovka Info
Čt 24.08 14:30 Konopiště Radecký 250,-/1.290,- Registrace Startovka Info
25.08 15:00 Malevil Starty 15h-16h 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
So 26.08 08:00 Slapy PM16 350,- / 1290,- Registrace Startovka Info
Ne 27.08 12:00 Malevil Start 12h-13h tradiční neděle 777,- / 250,- Registrace Startovka Info
St 30.08 14:30 Slapy Junioři + senioři jen 590,- !!!! 270,-/590,-/990,- Registrace Startovka Info
01.09 14:00 Poděbrady Nově: bagety by Bagette Diamond 250,-/790,- Registrace Startovka Info
So 02.09 09:00 Mstětice Hřiště ve skvělé kvalitě 350,-/1350,- Registrace Startovka Info
Út 05.09 13:30 Slapy Junioři + senioři jen 590,- !!!! 270,-/590,-/990,- Registrace Startovka Info
08.09 14:00 Poděbrady Nově: bagety by Bagette Diamond 250,-/790,- Registrace Startovka Info
St 13.09 13:30 Slapy Junioři + senioři jen 590,- !!!! 270,-/590,-/990,- Registrace Startovka Info
15.09 14:00 Poděbrady Nově: bagety by Bagette Diamond 250,-/690,- Registrace Startovka Info
So 16.09 08:00 Slapy PM16 350,- / 1290,- Registrace Startovka Info

Žebříčky

Netto ČR 2017

1 FILIP Jiří 753
2 PEŠEK Petr 736
3 CHRUDIMSKÝ Daniel +2 698
4 AUSBURHER Josef -1 695
5 MAREK Petr -1 685
6 BUKOVSKÝ Petr +1 657
7 NOVOTNÝ Marcel -1 657
8 ŠKODA Jiří 656
9 FREMUT Aleš 638
10 ŠIMŮNEK Michal 630
11 DROTÁR Róbert +5 629
12 STANĚK Alexandr +2 619
13 BECH Gregory -2 612
14 DANIŠOVÁ Marie -2 609
15 ŠIMÁNEK Karel +3 587
16 ŠVEHLA Karel -3 572
17 VILÍM Robert -2 562
18 SOJKA Vladimír -1 547
19 STRAKA Radek 542
20 KNAPÍK Vlastimil +7 537

Netto Slapy

1 MAREK Petr + 428
2 ŠKODA Jiří + 426
3 FILIP Jiří + 413
4 BECH Gregory + 404
5 STANĚK Alexandr +2 + 402
6 ŠIMŮNEK Michal -1 + 397
7 SOJKA Vladimír -1 + 389
8 DROTÁR Róbert + 340
9 FREMUT Aleš + 334
10 PEŠEK Petr + 317
11 HRABÁK Jindřich + 305
12 BORÁK Dušan + 295
13 SLAVÍČEK Vladimír + 278
14 ŠLECHTA Jaroslav + 266
15 MALÝ Miloslav +13 + 262
16 KALISTA Petr -1 + 245
17 LEGNER Jaroslav -1 + 234
18 POSPÍŠIL Ondřej -1 + 231
19 ŠULC Miroslav + 224
20 BAUER Michal -2 + 224

netto Mstětice

1 FILIP Jiří 389
2 CULEK Adam 350
3 DANIŠOVÁ Marie 340
4 SOCHOR Miloslav 324
5 MARTINEC Vít 274
6 KOSTKOVÁ Daniela 269
7 BUŘIL Michal 250
8 ŘEHÁK Vladimír 245
9 ŠIMÁK Luděk 239
10 FREMUT Aleš 237
11 CULEK Jan 235
12 REGA Yevhen 221
13 UHLÍK Vladimír 213
14 URBAN Jakub 207
15 LEGNER Jaroslav 197
16 MRVA Petr 189
18 HAVEL David 178
19 MIKLÁŠ Martin 178
20 VENCLÍK Petr 176
21 KOTRČ Jakub 175

brutto ČR 2017

1 FÁRA David 13
2 DROTÁR Róbert 17
3 PRŮŠA Lukáš 19
4 HRABÁK Jindřich +1 19
5 ŠIMŮNEK Michal +1 19
6 FREMUT Aleš +1 19
7 BECH Gregory -3 19
8 HEJNA Jan 21
9 ŠULC Miroslav +1 23
10 CULEK Adam -1 23
11 FILIP Jiří 25
12 DOLÁK Milan 26
13 MARTINEC Vít 28
14 PEŠEK Petr 29
15 NOVOTNÝ Marcel 31
16 JIRAS Tomáš 31
17 STRAKA Radek +1 32
18 RINDOŠ Ivo -1 32
19 KALISTA Petr 33
20 VLASÁK Vít 34

Netto Praha

1 FILIP Jiří 413
2 CULEK Adam 350
3 DANIŠOVÁ Marie 340
4 SOCHOR Miloslav 324
5 MARTINEC Vít 274
6 KOSTKOVÁ Daniela 269
7 BUŘIL Michal 250
8 ŘEHÁK Vladimír 245
9 ŠIMÁK Luděk 239
10 FREMUT Aleš 237
11 CULEK Jan 235
12 REGA Yevhen 221
13 UHLÍK Vladimír 213
14 URBAN Jakub 207
15 LEGNER Jaroslav 197
16 MRVA Petr 189
18 HAVEL David 178
19 MIKLÁŠ Martin 178
20 VENCLÍK Petr 176
21 KOTRČ Jakub 175

Poslední šampióni turnajů

Jiří Škoda / SlapyJiří Škoda / Slapy
Sergey Bogoslavets / SlapySergey Bogoslavets / Slapy
Jiří Gurecký / MstěticeJiří Gurecký / Mstětice
Jan Huspeka / MstěticeJan Huspeka / Mstětice
Pavel Tůma / MstěticePavel Tůma / Mstětice
Roman Pecák / BohdanečRoman Pecák / Bohdaneč
Jan Kubeš / MstěticeJan Kubeš / Mstětice
Jaroslav Šlechta / ZbraslavJaroslav Šlechta / Zbraslav