Celkové

3.5.2013

2022:

15th MEN TOUR 2017 Každý turnaj: věcné, poháry, medaile, golf. trofeje, golf. vybavení, vouchery od rekl. partnerů, fee na partner. hřiště,  body do žebříčků. Celkové ceny pro finalisti soutěže: golfové zahraniční pobyty, letenky, hotelové pobyty v ČR i zahraničí, členství ve Family Fitness Olgy Šípkové, roční členství v Prague Diamond Golf Clubu s neomezenou hrou, vouchery od řekl. partnerů.

Každý měsíc se hraje soutěž o hráče měsíce, partnery jsou:

 

 

červen 2022: pobyt v Maďarském Zala Resortu 

červenec 2022: pobyt v Maďarském Zala Resortu

srpen 2022: pobyt v Maďarském Zala Resortu

Ceny budou během sezony  stále doplňovány, plné znění najdete vždy aktuálně na www.mentour.cz    

POZOR: Od roku 2022 se hrají některé označené víkendové turnaje samostatně jako jednodenní turnaje o pobyty a zájezdy

Poděkování: YaroTravel a Zala Resort                  

Stanislav Stehlík, DoubleWin 2012 + 2021

Stanislav Stehlík, DoubleWin 2012 + 2021


zleva: Přemysl Bičovský ( stříbrný 2021 ), Stanislav Stehlík ( DoubleWin 2012 + 2021 ),  Michal Jech Winner 2021, David havlata ( bronzový 2021 )

zleva: Přemysl Bičovský ( stříbrný 2021 ), Stanislav Stehlík ( DoubleWin 2012 + 2021 ),  Michal Jech Winner 2021, David havlata ( bronzový 2021 )


Zdeněk Lenský - vítěz MEN TOUR 2019

Zdeněk Lenský - winner MEN TOUR 2019


Petr Pešek - vítěz MEN TOUR 2017

Petr Pešek, winner 2017


Martin Tuháček - vítěz sedmého ročníku MEN TOUR ( 2014 )

 

MEN TOUR

 

2015:

Letos hrajeme na každém jednotlivém turnaji o: věcné ceny, trofeje - sošky golfistů, poháry, medaile, golf. vybavení, vouchery od rekl. partnerů soutěže, fee na partnerská hřiště, body do žebříčků ( žebříčky aktualizované každé pondělí ). Každý měsíc se hraje o hráče měsíce, a cenou je golf. pobyt v zahraničí. Ceny pro nejlepší finalisty: golfové pobyty, chytré telefony, hotelové pobyty apod. Letos se na MEN TOUR hraje o ceny převyšující celk. hodnotu 3 mil. Kč.Vítězství na turnajích: Netto - Stableford ve společných kategoriích 0-18, 18,1-36, 37-54, Brutto na rány 0-18, Longest, Nearest, a další vloženky. Absolutní vítěz každého turnaje postupuje do Poháru Mistrů MEN TOUR - pro určení absolutního vítěze a také pro výpočet bodů do žebříčků se používá max. limit HCP (36). Body ( Stableford + umístění ) se započítávají do žebříčků ( celostátní, regionální a jednotlivých hřišť ), které jsou každé pondělí aktualizovány a zveřejněny na turnajovém serveru www.mentour.cz. Na základě těchto žebříčků lze postoupit přímo do finále série ( TOP 20 žebříček ČR Netto ), nebo v ostatních žebříčcích do play off cutu o finále. Finálové kolo se koná v druhé polovině října na jednom z partnerských hřišť. Pohár Mistrů MEN TOUR se koná taktéž na jednom z partnerských hřišť vždy na jaře následující sezony. Nejen ve finále se hraje o golfové pobyty, ale i v každoměsíční soutěži o hráče měsíce ( 4 nej výsledky ). Žebříčky jsou zveřejněny aktualizované každé pondělí v sekci "žebříčky".

MEN TOUR

VI. ročník se hraje o atraktivní ceny nejen každý jednotlivý turnaj, ale především o body do žebříčků, ze kterých lze postoupit do finále soutěže. Navíc se každý měsíc koná soutěž o hráče měsíce a každý výherce si odnese golfový zájezd, nebo jinou hodnotnou cenu. V sezoně 2013 jsme hráli o golfové pobyty ve Španělsku a Portugalsku, notebooky, golfové hole a další golf. vybavení, pronájem aut, hotelové pobyty, předplatné, sport. vybavení. V sezoně 2014 tomu nebude jinak, ceny se opět budou minimálně opakovat.

 

 

      
   

Každý jednotlivý turnaj pro veřejnost ( 500 turnajů ročně ) hrajeme o ceny: poháry, sošky, medaile, greenfee našich partnerských hřišť, poukazy na konzumaci v NEW YORK CAFE hotelu Boscolo, pobytové vouchery na ubytování v hodnotě až 3.000,- Kč, golfové míče BRIDGESTONE, kosmetické doplňky a další ceny od rekl. partnerů.
 

Ve finále (32 hráčů ) se hraje o ceny: poháry, golfové zájezdy, golfové oblečení a obuv, golfové hole, bagy a vybavení, poukazy na ubytování, letenky, hodinky, poukaz GOPAS, volné celoroční karty od některých partnerských hřišť, chytré telefony, a další ceny od našich reklamních partnerů.

Vyhlášení MEN TOUR se koná v hotelu Boscolo Prague, vč. závěrečného rautu. Ocenění budou i vítězové všech žebříčků hřišť a regionů, jak Stableford tak brutto na rány ( viz. www.mentour.cz - zde jsou i aktualizované ceny o které se celý rok hraje). Letos se na MEN TOUR hraje o ceny převyšující hodnotu 1,5 mil. Kč.
 

Každý měsíc hrajeme v soutěži o hráče měsíce - výhrou: květen golf. zájezd do Portugalska, červen notebook od NB Servis, červenec zájezd do Portulagalska od GolfoveCesty.cz