Hráč měsíce

3.5.2013

 

Vybrané měsíce hrajeme o golf. pobyt vč. fee v soutěži o hráče měsíce. Každý měsíc se tedy navíc počítají každému hráči 4 nejlepší výsledky do žebříčku měsíce.

.

2018

květen: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC 

červen: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC 

květen + červen: pobyt u Barcelony vč. fee

červenec: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC

srpen: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC

září: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC

říjen: hlavní cena - členství Prague Diamond Chuchle GC

.

2017:

Jedná se o jubilejní desátou sezonu, ve které se bude to desetiletí slavit mnoha akcemi a turnaji. Proto i soutěž "o hráče měsíce" bude opět řádně spuštěna v měsících, které obsadí svými cenami naše partnerské firmy. měsíce zde tedy budou neustále přibývat.

duben - hlavní cena: roční členství vč. neomezeného množství odpálenách míčů v tréninkovém centru Prague Diamond Golf Club ve Velké Chuchli + 2x fee: Golf & Beach Resort Korineum)

květen - hlavní cena: roční členství vč. neomezeného množství odpálenách míčů v tréninkovém centru Prague Diamond Golf Club ve Velké Chuchli

červen - hlavní cena: permanentka Family Fitness Olgy Šípkové + vstupy Prague Diamond Golf Club

červenec: členství v Prague Diamond Golf Clubu s neomezenou hrou v tréninkovém centru ve Velké Chuchli

srpen: včas bude doplněno 

září: včas bude doplněno
.

2016:

červenec: Diego Mora


.

duben 2015: Lucie Opletalová 

květen až listopad 2015: soutěž nevypsánaVíce info: golfcentrum@centrum.cz
 

 


 

Jak vyhrát zájezd?

Žebříčky budou sestaveny netto ze stableford. bodů společně s body za účast, a účastnit se jej můžou všichni hráči s jakýmkoliv HCP, ale hráči s vyšším HCP musí počítat s omezením jejich HCP, kdy bude výpočet jejich stbl. bodů stanoven jako kdyby měli HCP 36. Do měsíčních žebříčků se započítávají 4 nejlepší výsledky během kalendářního měsíce, a z těchto 4 výsledků může být jeden z devítijamkového turnaje.

V rámci MEN TOUR může každý jednotlivý hráč vyhrát jen jeden zájezd ročně. Myšleno je tím i to, že pokud hráč vyhraje golfový pobyt během sezony v jakékoliv soutěži vč. nejčastěji "o hráče měsíce" už nemůže v dalším průběhu sezony na MEN TOUR tuto cenu vyhrát podruhé.
 
Partner soutěže o hráče měsíce