Startovní listiny

2.7.2012
10th MEN TOUR 2017 vyhlášení se bude konat v Prague Diamond Golf Clubu - Velká Chuchle

 
 Hotel BOSCOLO Prague: slavnostní vyhlášení MEN TOUR 2013
 
ZDE jsou uveřejněny veškeré startovní listiny turnajů série MEN TOUR.
Večer před turnajem zde najdete startovky uveřejněné mezi 21-22 hod., nebo ráno v den konání turnaje se startem po 11 hod.
Své preference start. časů, příp. i složení flightů posílejte na: golfcentrum@centrum.cz ( nejpozději do 20:00 )
Prosíme o kontrolu start. časů ještě jednou ráno v den konání turnaje před vaším odjezdem na hřiště

.

.

neděle 21.5. Malevil
12:00NOVOTNÝ MarcelKRAMPERA TomášWALTER Jaroslav
12:10ŠIMŮNEK JanNOVOTNÝ PetrTUVORA Josef
12:20STEHLÍK StanislavKINSKÝ OtoKLABÍK PetrABSOLON Tomáš
12:30SOCHOR MiloslavHÁJEK RadimHÁJEK SebastianSOCHOROVÁ Pavlína
12:40

.

.

Slapy, sobota 20.5.
8:00ŠIMŮNEK MichalSTANĚK AlexandrMENČÍK Jan
8:10KIRCHNER JiříPABST VáclavBLECHA Jindřich
8:20MORA A. DiegoVACÍŘ LukášPOSPÍŠIL Ondřej
8:30SLAVÍČEK VladimírMAREK PetrHRDLIČKA MiroslavMARTÍNEK Josef
8:40AUSBURHER JosefDOLEŽAL MartinKRÁL RudolfŠRAJB Petr
8:50

.

.

středa 17.5. Slapy
13:00ŠULC MiroslavBARTOŇ RostislavKASÍK Helmut
14:30ŠKARDA RadekVANĚK Zdeněk
14:40KEMR MatějMIKŠOVSKÝ DanielŠLECHTA Jaroslav
14:50ŠKODA JiříMAREK PetrKOIVU SAKU

.

.

středa 17.5. Barbora
14:30BOBEK RomanNĚMEC JiříTHANH Nguyen van
14:40KOTÍŠEK RenéMRÁZ PavelDIENELT Petr
14:50JELÍNEK JanKNAPÍK VlastimilBŮŽEK JaroslavPHAM Sy Ngai

.

.

pátek 12.5. Poděbrady
14:30FILIP JiříVESELÝ JanVLASÁK Václav
14:40JELÍNEK JanFRŇKA PetrSÝKORA Zdenek
14:50PETRÁK  JanKRAMPERA TomášHŮJA PavelChrudimský Daniel
15:00VEVERKA JR. FilipSTREJČEK JiříDULÍK JurajFořt Daniel
15:10ŠTĚPÁNEK PetrLANGR MarekBAUER LiborSLÁMA Radek

.

.

čtvrtek 11.5.
14:00MARTINEC VítBALCAR RobertDIENELT Petr
14:10HAVEL DavidPROUZA TomášHALDA Jaroslav
14:20MORA A. DiegoHALDA JaroslavPOSPÍŠIL Ondřej
14:30MRÁZEK StanislavBERÁNEK TomášLANDA MilošKOTRČ Jakub
14:40KOŽÍŠEK SamuelMIKLÁŠ MartinPEŠEK JiříDANIŠOVÁ Marie
14:50VILÍM RobertUHLÍK VladimírVENCLÍK PetrVOSYKA Oldřich

.

.

středa 10.5. Slapy
14:30VONDŘEJC MartinJIRAS TomášKUPKA Dalibor
14:40FREMUT AlešBECH GregoryVENCLÍK Petr
14:50FILIP JiříSLAVÍČEK VladimírSOJKA VladimírTERŠ Jan
15:00MAREK PetrKOCÍK MartinNavrátilová MartinaCEPEK Radim

.

.

pondělí 8.5. Poděbrady
9:50BUZEK IvanFRŇKA PetrBARTOŇ Vít
10:00MACEK TomášRICHTER JaroslavKREJČOVÁ BibiánaKREJČOVÁ Kateřina
10:10CHRUDIMSKÝ DanielKLEPAL VladimírBERÁNEK PetrKÖSSLER Pavel
10:20SOJKA VladimírŠMÍD AlexandrSOJKOVÁ JanaSOJKOVÁ Lenka
10:30ČUBA LiborHANDL WolfgangKALENSKÝ LiborŠPRINGEROVÁ Lenka
10:40ZELINGER TomášVacht RomanVacht Jakub

.

.

neděle 7.5. Malevil
13:30VASILENKO AlexandrKRAUS MartinVOBOŘIL Milan
13:40BARAN VladislavŠIMŮNEK JanLÁSKA JiříSVATOŠ Petr
13:50RÖSSLER MatthiasHÝSKÝ JosefJANDA Filip
14:00KRUPIČKA LukášBUKOVSKÝ PetrHOFMAN VladimírLHOTKA Jiří
14:10KYSELA VladislavKOUCKÝ JiříBENEŠ Jaroslav
14:20CHOC OndřejSCHWEIGEL RainerJÍROVEC ŠimonJÍROVEC Aleš
14:30AGASSI AndreNĚMEJC MilanAusburher Josef

.

.

Mstětice, 6.5.2017

9:00ŘEHÁK VladimírVARCABA DanielTAIMAR Jiří
9:10KUBÍK DominikMORA JARAMILLO DiegoCHRUDIMSKÝ DanielPOSPÍŠIL Ondřej
9:20MARTINEK DavidURBAN JakubPROŠEK FrantišekMEIXNER Jiří
9:30PŘIBYL JanMOTL JanŠIMÁK LuděkProcháska Roman
9:40SÝKORA PetrLENDYUK MykhayloHORÁK PeterKMOCH Petr
9:50BORZ VladislavMAREK PetrHUSPEKA Jan
10:00MAJKUS MartinMIKLÁŠ MartinVESELÝ Zdeněk
10:10HLISTA PetrVENCLÍK PetrELIÁŠOVÁ Simona
10:20JAKEŠ MilanKOUKAL LadislavHORÁK PeterKŘIKAVOVÁ Lenka

.

.

středa 3.5. Slapy
14:00FILIP JiříPEŠEK Petr
14:10SOJKA VladimírTOMAN JanLEGNER Jaroslav
14:20HANZÁLEK JanHANZÁLEK KamilHLISTA Petr
14:30CEPEK RadimLAKNER JánJANEČKOVÁ Karla
14:40KOČÍK AdamMAREK PetrLENDL Ivan

.

.

Slapy, 1.5.

8:00ZÁBRODSKÝ MarekDROTÁR RóbertKOČÍK AdamLEGNER Jaroslav
8:10VEŘTÁT JanVÁVRA VáclavŠÍMA PavelDOLEŽAL Martin
8:20KOCÍK PetrDUDEK MichaelLHOTKA JiříKRAUS Jiří
8:30KARPÍŠEK DavidPŮŽA VladimírKALININ SergeyKAMENÍK Martin
8:40ŠIMŮNEK MichalBECH GregoryVOBOŘIL MilanROUBÍK Jaroslav
8:50OLIVA KarelDOLÁK MilanOLIVA KarelBORÁK Dušan
9:00FILIP JiříSLAVÍČEK VladimírWALTER Jaroslav
9:10KADEŘÁVEK KarelHYNEK PetrHÁLA JaroslavKADEŘÁVKOVÁ Dana
9:20FILOVÁ MarkétaKABELE TomášFILA AlbertFILA Michal
9:30KOUKAL LadislavHAVLÍČEK RudolfHavlíček DavidKŘIKAVOVÁ Lenka

.

.

sobota 22.4. Slapy
8:50EPPINGER AlešBECH Gregory
9:00SÁBLÍK MichaelSOJKA VladimírSOJKOVÁ Lenka
9:10SLAVÍČEK VladimírŠKODA JiříMAREK Petr
9:20FREMUT AlešTRČKA MARTINFILIP Jiří
9:30MARADONA A. DiegoMORA J. DiegoPOSPÍŠIL Ondřej

.

.

pondělí 17.4. Barbora
10:30VOŠVRDA VladimírSTRAKA RadekHÝSKÝ Josef
10:40KRAJÍČEK JaroslavBIČOVSKÝ PřemyslKNAPÍK Vlastimil
10:50TOMAN JanSTEHLÍK StanislavTOMANOVÁ Věra
11:00NĚMEC PetrNĚMCOVÁ PavlínaPROCHÁZKA Ondřej
11:10DUONG Kim sinhPHAM Sy NgaiDOAN Hong ngoc

.

.

čtvrtek 13.4. Mstětice
13:00HEJNA JanKOMRSKA LukášKOUTNÍK Adam
13:10TESAŘ PetrMARTINEC VítFOLDIN FrantišekHRABÁK Jindřich
13:20KURZ LukášFREMUT AlešJELÍNEK Robert
13:30HVĚZDA MiroslavKALHOUS RichardHRNČÍŘ JanŘehák Vladimír
13:40HRDLIČKA JakubVENCOUR OndřejDANIŠOVÁ MarieKOŘÍNEK Milan
13:50HANZÁLEK KamilHANZÁLEK JanVAHALA KamilHAMERNÍK Rostislav

.

.

středa 12.4. Slapy
10:00FILIP JiříKOLBEK Martin
13:30DROTÁR RóbertBARTOŇ Rostislav ml.
13:40SOJKA VladimírSIEGEL IvoŠENFELD Ivo
13:50ŠKODA JiříMAREK PetrVERNER Jan

.

Slapy, 8.4.

8:00KREJČIŘÍK Vít

STANĚK Alexandr

KUBATA Martin
8:10JELÍNEK JanVOBOŘIL MilanROUBÍK JaroslavMENČÍK Jan
8:20ŠIMŮNEK MichalBECH GregoryKRAUS Martin
8:30KOCÍK PetrKOCÍK MartinKRAMER Evžen
8:40SLAVÍČEK VladimírŠKODA JiříLEGNER Jaroslav
8:50CHALOUPEK ZdeněkCOUFAL KarelNOVOTNÝ Petr
9:00FRAŇO MartinKAMENÍK MartinŠINDLER VladimírMACKO Daniel
9:10SITNIANSKÝ LukášSITNIANSKÝ MilanCRUISE Tom

.

Mstětice, 1.4.2017

9:00

VANĚČEK Martin

ŠULC MiroslavKREJČÍ LadislavDVOŘÁK Marek
9:10

CHAJDA Petr

NAUŠ TheodorBŘICHÁČEK PetrEICHLER Vladimír
9:20

FREMUT Aleš

BLAJER MarekVAŇOUREK MartinLAHODA Jaroslav
9:30

HYSKÝ Jan

KRAMER EvženMORAVEC Luboš
9:40

ŠIMÁK Luděk

MARŠOUN PavelHERSTUS TomášHRNČÍŘ Jan
9:50

KOROL Jiří

CEPEK RadimNIMČ PetrWOJNAR Aleš
10:00TESAŘ PetrMARTINEC VítVOLOSHYN IvanTESAŘ Petr ml.
10:10FILIP JiříFILIP JiříPOKORNÝ ZdeněkHAMPL Karel
10:20ŽROUT KarelLENDYUK MykhayloTERŠ Jan
10:30KOLÁŘ MartinKOLÁŘ FilipSCHMIEDT Milan
10:40VODSEĎÁLEK TomášVODSEĎÁLEK AdamTUNYSOVÁ Jana
10:50KASKA FilipKASKA TomášOPL Tomáš
11:00TUNYS MartinSTRAŠKRABA Zbyněk

PŘIBYL Jan

STAHLOVÁ Barbora
11:10JENIS JiříSÁBLÍK PetrSÁBLÍK Michael

.

čtvrtek 30.3.2017
9:50DROTÁR RóbertKASÍK HelmutLEGNER JaroslavFREMUT Aleš
11:00PAVOUČEK DominikKOTRBA MilanČERNÝ Vojtěch
11:10TESAŘ PetrMARTINEC VítSEDLÁČEK JakubUHLÍK Vladimír
11:20LACINA VladimírVOLOSHYN IvanPROVAZNÍK Pavel
11:30MORA A. DiegoKEŠNER JosefGREGOV RobertBIS Filip
11:40FILIP JiříHAVLÍČEK TomášDIENELT PetrMAREK Petr
11:50TŮMA PavelSOCHOR MiloslavDANIŠOVÁ MarieKUBÍK Dominik
12:00VÁCHA AlešPROVAZNÍK JanMIKLÁŠ MartinKLEMENT Tomáš
12:10KOLBEK MartinSIEGEL IvoPROCHÁSKA RomanBRABLÍK Libor
12:20MARŠOUN PavelŠIMÁK LuděkPODOLSKÝ JanGIBSON Stanislav

.

POZOR, časy se mohou ještě dopoledne kosmeticky měnit +- 20 min. před odjezdem na turnaj raději překontrolujte startovku ještě jednou