Startovní listiny

2.7.2012
1Oth MEN TOUR 2017 vyhlášení se bude konat v Prague Diamond Golf Clubu 

 
 Hotel BOSCOLO Prague: slavnostní vyhlášení MEN TOUR 2013
 
ZDE jsou uveřejněny veškeré startovní listiny turnajů série MEN TOUR.
Večer před turnajem zde najdete startovky uveřejněné mezi 21-22 hod., nebo ráno v den konání turnaje se startem po 11 hod.
Své preference start. časů, příp. i složení flightů posílejte na: golfcentrum@centrum.cz ( nejpozději do 20:00 )
Prosíme o kontrolu start. časů ještě jednou ráno v den konání turnaje před vaším odjezdem na hřiště

.

.

sobota 22.4. Slapy
8:50EPPINGER AlešBECH Gregory
9:00SÁBLÍK MichaelSOJKA VladimírSOJKOVÁ Lenka
9:10SLAVÍČEK VladimírŠKODA JiříMAREK Petr
9:20FREMUT AlešTRČKA MARTINFILIP Jiří
9:30MARADONA A. DiegoMORA J. DiegoPOSPÍŠIL Ondřej

.

.

pondělí 17.4. Barbora
10:30VOŠVRDA VladimírSTRAKA RadekHÝSKÝ Josef
10:40KRAJÍČEK JaroslavBIČOVSKÝ PřemyslKNAPÍK Vlastimil
10:50TOMAN JanSTEHLÍK StanislavTOMANOVÁ Věra
11:00NĚMEC PetrNĚMCOVÁ PavlínaPROCHÁZKA Ondřej
11:10DUONG Kim sinhPHAM Sy NgaiDOAN Hong ngoc

.

.

čtvrtek 13.4. Mstětice
13:00HEJNA JanKOMRSKA LukášKOUTNÍK Adam
13:10TESAŘ PetrMARTINEC VítFOLDIN FrantišekHRABÁK Jindřich
13:20KURZ LukášFREMUT AlešJELÍNEK Robert
13:30HVĚZDA MiroslavKALHOUS RichardHRNČÍŘ JanŘehák Vladimír
13:40HRDLIČKA JakubVENCOUR OndřejDANIŠOVÁ MarieKOŘÍNEK Milan
13:50HANZÁLEK KamilHANZÁLEK JanVAHALA KamilHAMERNÍK Rostislav

.

.

středa 12.4. Slapy
10:00FILIP JiříKOLBEK Martin
13:30DROTÁR RóbertBARTOŇ Rostislav ml.
13:40SOJKA VladimírSIEGEL IvoŠENFELD Ivo
13:50ŠKODA JiříMAREK PetrVERNER Jan

.

Slapy, 8.4.

8:00KREJČIŘÍK Vít

STANĚK Alexandr

KUBATA Martin
8:10JELÍNEK JanVOBOŘIL MilanROUBÍK JaroslavMENČÍK Jan
8:20ŠIMŮNEK MichalBECH GregoryKRAUS Martin
8:30KOCÍK PetrKOCÍK MartinKRAMER Evžen
8:40SLAVÍČEK VladimírŠKODA JiříLEGNER Jaroslav
8:50CHALOUPEK ZdeněkCOUFAL KarelNOVOTNÝ Petr
9:00FRAŇO MartinKAMENÍK MartinŠINDLER VladimírMACKO Daniel
9:10SITNIANSKÝ LukášSITNIANSKÝ MilanCRUISE Tom

.

Mstětice, 1.4.2017

9:00

VANĚČEK Martin

ŠULC MiroslavKREJČÍ LadislavDVOŘÁK Marek
9:10

CHAJDA Petr

NAUŠ TheodorBŘICHÁČEK PetrEICHLER Vladimír
9:20

FREMUT Aleš

BLAJER MarekVAŇOUREK MartinLAHODA Jaroslav
9:30

HYSKÝ Jan

KRAMER EvženMORAVEC Luboš
9:40

ŠIMÁK Luděk

MARŠOUN PavelHERSTUS TomášHRNČÍŘ Jan
9:50

KOROL Jiří

CEPEK RadimNIMČ PetrWOJNAR Aleš
10:00TESAŘ PetrMARTINEC VítVOLOSHYN IvanTESAŘ Petr ml.
10:10FILIP JiříFILIP JiříPOKORNÝ ZdeněkHAMPL Karel
10:20ŽROUT KarelLENDYUK MykhayloTERŠ Jan
10:30KOLÁŘ MartinKOLÁŘ FilipSCHMIEDT Milan
10:40VODSEĎÁLEK TomášVODSEĎÁLEK AdamTUNYSOVÁ Jana
10:50KASKA FilipKASKA TomášOPL Tomáš
11:00TUNYS MartinSTRAŠKRABA Zbyněk

PŘIBYL Jan

STAHLOVÁ Barbora
11:10JENIS JiříSÁBLÍK PetrSÁBLÍK Michael

.

čtvrtek 30.3.2017
9:50DROTÁR RóbertKASÍK HelmutLEGNER JaroslavFREMUT Aleš
11:00PAVOUČEK DominikKOTRBA MilanČERNÝ Vojtěch
11:10TESAŘ PetrMARTINEC VítSEDLÁČEK JakubUHLÍK Vladimír
11:20LACINA VladimírVOLOSHYN IvanPROVAZNÍK Pavel
11:30MORA A. DiegoKEŠNER JosefGREGOV RobertBIS Filip
11:40FILIP JiříHAVLÍČEK TomášDIENELT PetrMAREK Petr
11:50TŮMA PavelSOCHOR MiloslavDANIŠOVÁ MarieKUBÍK Dominik
12:00VÁCHA AlešPROVAZNÍK JanMIKLÁŠ MartinKLEMENT Tomáš
12:10KOLBEK MartinSIEGEL IvoPROCHÁSKA RomanBRABLÍK Libor
12:20MARŠOUN PavelŠIMÁK LuděkPODOLSKÝ JanGIBSON Stanislav

.

POZOR, časy se mohou ještě dopoledne kosmeticky měnit +- 20 min. před odjezdem na turnaj raději překontrolujte startovku ještě jednou