Startovní listiny

2.7.2012
11th MEN TOUR 2018 - vyhlášení se bude konat v Prague Diamond Chuchle Golf Club







Hotel BOSCOLO Prague: slavnostní vyhlášení MEN TOUR 
 
ZDE jsou uveřejněny veškeré startovní listiny turnajů série MEN TOUR.
Večer před turnajem zde najdete startovky uveřejněné mezi 21-22 hod., nebo ráno v den konání turnaje se startem po 11 hod.
Své preference start. časů, příp. i složení flightů posílejte na: golfcentrum@centrum.cz ( nejpozději do 20:00 )

Prosíme o kontrolu start. časů ještě jednou ráno v den konání turnaje před vaším odjezdem na hřiště

.

Prague Diamond Golf Club - Chuchle nabízí:

řádné členství s neomezeným drivingem a výhodami (od 15.8. 2018): od 3.333,- Kč

- obsahuje bez dalších poplatků: neomezené množství odpálených míčů na drivingu ve Velké Chuchli

- zlevněná hra na tréninkové devítce ( poplatek 150,- Kč za odehraných 9 jamek )

- účast na turnajích PDGC

- účast na Mistrovství klubu ( na rány, jamkovka )

- účast v Diamond Golf Tour 2018

- možnost využití společenských prostor ve zlevněné sazbě

- možnost využít místní trenéry individálně nebo ve skupinových kurzech pro začátečníky i pokročilé

- účast na klubových akcích ve Velké Chuchli ( rauty, výstavy, oslavy, grilování, apod. )

- možnost účasti v některém z týmů PDGC a možnost hry v rámci ČGF soutěže

POZOR: platí jen do vyprodání prvních 200 ks členství!!!

registrace se zájmem o členství: golfcentrum@centrum.cz 

Birdie Arena MEN TOUR Chuchle

PRAGUE DIAMOND GOLF CLUB - MEN TOUR Arena Chuchle

.

MEN TOUR 2019

Mstětice, čtvrtek 18.10.2018

12:00 Straka, Rašek, Cvrkal

12:10 Tesarčík, Buzek, Koukal

12:20 Komárek, Štimák, Tomeš

12:30 Herudek, Natale, Natale

12:40 Tůma, Matějka, Klouček, Bielik

12:50 Slováček, Kujaník, Tomka, Bárta

.

Slapy, středa 16.10.2018

12:00 Sojka, Šmerda, Bauer 

12:10 Kasík, Staněk, Žůrek, Sequens

12:20 Terš, Valenta, Pavlík

12:30 Piksa, Lakner, Radil

12:40 Janoušek, Pluhař, Ďurica, Klouček

12:50 Nábělek, Bílek, Švestka, Agassi

.

finále: Lázně Bohdaneč, 15.10.2018

9:00 zahájení registrace, otevření drivingu

9:30 společné foto před klubovnou

10:00 Malý, Drotar, Novotný

10:10 Sochor, Pávek, Řehák

10:20 Filip, Ježek, Škoda

10:30 Pešek, Pergler, Tůma,

10:40 Břeska, Marek, Marques

10:50 Stehlík, Chrudimský, Zítová

11:00 Kolbek, Kinský, Toman

11:10 Kopejtko, Martínek, Rossler

11:20 Knapík, Havel, Šulc, Sojka

.

Malevil 14.10.2018

12:00 Trojan, Straka, Baran

12:10 Tůma, Martinek, Příbrský

12:20 Havel, Rulík, Havel

12:30 Němec, Ďurica, Němcová, 

12:40 Vlasák, Patyk, Bergmann, Bergmannová

12:50 Havlíček, Hájek, Kájek

.

14.10. Mstětice

9:00 Korol, Hlavatý, Příhoda, Novotný

9:10 Macháč, Ditrich, Kasák, Vespalcová

9:20 Filip, Procházka, Procházka, Procházka 

9:30 Omelka, Ťukal, Veverka, Červený

9:40 Kulhánek, Strouhal, Přibyl, Culek

9:50 Komárek, Sobotka, Štimák, Štimáková

10:00 Schneider, Černý, Patočka, Matějka

10:10 Kubík, Kubrycht, Boháč, Kopejtko, 

10:20 Koukal, Šefrna, Křikavová, Sakrnová

10:30 Forejtek, Kováč, Medunová, Bellissimo

10:40 Kuk, Leskovsek, Nižaradze, Cimburková

.

12th MEN TOUR 2019

12.10.2018 Barbora

12:00 Klas, Bukovský, Verner, Verner

12:10 Brejcha, Klouček, Hermanowski, Svobodová

12:20 Pešek, Ledecký, Mesány, Bocharov

12:30 Knapík, Bičovský, Vodražko, Bičovská

12:40 Vejvar, Sobek, Kanta, Kanta

12:50 Rejmann, Poschl, Francl, Kavan

13:00 Stehlík, Toman, Stehlík, Horyna

13:10 Křemenák, Jarosil, Maršíček

13:20 Pham, Kárník, Duong

.

12.10. Malevil

11:10 Kinský, Charvát, Formánek

12:30 Prášil, Kubáček

12:40 Hofmann, Dvořák, Šrastný

12:50 Ciesler, Dušek, Cosentino, Cvejnová

.

čtvrtek, 11.10. Mstětice

12:00 Drotár, Vodička, Řehák, Kolbek

12:10 Růžička, Kečkemeti, Kimmer, Martínek

12:20 Zlatník, Polavka, Šimůnek, Slavík

12:30 Matějka, Renč, Ksandrová, Molnár

12:40 Škoda, Kasák, Prejsová, Vašková

12:50 Buzek, Bocharov, Voloshin

13:00 Ďurica, Verner, Tloušťová

 

.

středa 10.10.2018, Slapy

12:30 Filip, Vilím, Hála, 

12:40 Radil, Sojka, Sojková

12:50 Poláček, Peterka, Hoffman

13:00 Nábělek, Juráš, Vylít, Kalous

13:10 Eppinger, Kurka, Šůs, Dvořák

13:20 Šulc, Verner, Kelíšek, Škoda

.

neděle 7.10. Molitorov 2018/2019

9:00 Taimar, Švorc, Svoboda, Řeháková

9:10 Frňka, Vodička, Břeska, Moravec

9:20 Gryc, Hořínek, Pácal

9:30 Nerad, Průša, Kraus, Marek

9:40 Phan Kien, Morávek, Duda, Havlík

9:50 Komárek, Štimák, Štimáková

10:00 Filip, Filip ml., Kahánek, Kovaříková

.

neděle 7.10. Malevil 2018/2019

12:00 Marques, Rossler, Chrudimský

12:10 Novotný, Pergler, Hermanowski

12:20 Karel, Forejtek, Havel, Cosentino

12:30 Vojáček, Tůma, Rampáček

.

pátek 5.10. Malevil

13:00 Marek, Malý, Škoda, Slavíček

13:10 Elman, Marques, Rossler

13:20 Pergler, Novotný, Šulc

13:30 Prášil, Dušek, Habr

13:40 Jírovec, Peterka, Kuchler

.

pátek 5.10. Barbora

13:00 Knotek, Janoušek

13:10 Knapík, Bičovský, Bičovská

13:20 Maršíček, Jarosil, Trojan

13:30 Sojka, Pleskot, Sojková, Zedková

13:40 Zrník, Verner, Fojtík

13:50 Stehlík, Toman, Stehlík, Horyna

.

právě se připravuje startovka na středeční turnaje, zveřejnění do 22:30

čtvrtek 4.10. Mstětice

12:00 Ježek, Horák, Šulc

12:10 Sochor, Tůma, Korbel

12:20 Drotar, Kasík, Žůrek, Kalhous

12:30 Halda, Vejlupek, Capouch, Buřil

12:40 Řehák, Matějka, Terzijský, Smejkal

.

středa 3.10.2018

13:00 Sequens, Aurell

13:10 Klepal, Hlista, Radil

13:20 Ivanov, Kotula, Krupička

13:30 Lakner, Řehák, Verner

-

úterý 2.10. Molitorov

13:30 Chrudimský, Břeska, Ježek,

13:40 Poláček, Záhumenský, Pavlíček,

13:50  Lepič, Lepič, Svoboda

14:00 Frňka, Vodička, Bielik, Holub

14:10 Novák, Bohuslav, Butrageňo

.

Sobota 29.9. Poděbrady

11:00 Chrudimský, Novotný, Hlinkova

11:10 Vesely, Krikavova, Machalický

11:20 Jirásko, Kunzel, Kocirik

11:30 Cirmon, Vondrejc, Cirmonova, Vondrejcova

Molitorov, 29.9.

9:00 Filip, Vacir, Filip

9:10 Riedl, Urbanec, Urbanec

9:20 Horák, Bohuslav, Pokorný

.

právě se připravují startovky na páteční turnaje: Poděbrady, Sultan, Malevil

Poděbrady 28.9., start 11:00 hod.

11:00 Frňka, Korol

11:10 Břeska, Břeska, Ježek

11:20 Stehlík win 2012, Toman, Čermáková

11:30 Nesvadba, Hlavatý, Kadavá

11:40 Prodělal, Pastyřík, Kulich

11:50 Novotný, Holeček, Cendelínová

12:00 Prošek, Tesařová, Jarošová

.

Malevil, 28.9. pátek

14:00 Novotný, Kinský, Cieslar

14:10 Janda, Němeček, Kubáň

14:20 Klement, Jahn, Katsarosová

14:30 Dušek, Cieslar L., Cosentino

14:40 Rulik, Rutar, Hruška

14:50 Eiselt, Choc, Schuldesová

15:00 Smolík, Sazama

.

středa 26.9. SLAPY

13:00 Malý, Škoda, Marek, Slavíček

13:10 Pešek, Kolbek, Sojka

13:20 Hofman, Trylč, Černík

13:30 Agassi, Poláček, Horák

.

nově: fotoreportáž Mstětice + Molitorov

Molitorov 22.9. neděle

9:00 Taimar, Švorc, Řeháková

9:10 Pešek win 2017, Pokorný, Kotrba, Holub

9:20 Vodička, Frňka, Kocourek, Havlíček

9:30 Chaloupek, Chaloupková, Dřevíkovský, Dřevíkovský

9:40 Holý, Sampras, Moravec, Bujáčková

 

.

sobota 22.9. Mstětice GS II. 2018

4x QF World Nearest Championship

9:00 Řehák, Šatra, Horák

9:10 Pleskot, Teplicová, Kerhartová

9:20 Filip, Kubík, Phan Kien, Kostková

9:30 Kováč, Hokr, Sabadoš, Hamouz

9:40 Kortánek, Zapletal, Kortánková, Kasanová

9:50 Chaloupek, Chaloupková, Makovcová

10:00 Vacek, Vacek, Žatečková

10:10 Šulc, Černá, Paroulková

10:10 Agassi, Čermáková, Graff

.

právě se připravují startovky na sobotní turnaje:

Belek, zveřejnění: email

Mstětice, zveřejnění: ZDE do 21:44 

.

Malevil, 21.9. pátek

14:00 Pyrchala, Novotný, Marques

14:10 Suchomel, Martinek, Martinková

14:20 Fáber, Rulík, Absolon

14:30 Stehlík win 2012, Toman, Jirků

14:40 Bránek, Krupka, Poč

14:50 Menšík, Langer, Havlík, Dvořák

.

Molitorov, čtvrtek 20.9.

14:00 Pávek, Novotný, Březina

14:10 Trojan, Legner, Šulc

14:20 Martínek, Bouček, Alonso

.

středa 19.9. Slapy

12:30 Škoda, Malý, Marek, Slavíček

13:00 Kolbek win. 2015, Terš, Vondráček

13:10 Sojka, Poláček, Sojková

13:20 Kárník, Spilka, Korbel, Mikšánek

13:30 Rypl. Čapek, Rais, Pospíšil

13:40 Pešek win. 2017, Gryc, Grycová

13:50 Vilím, Horák, Verner

14:00 Tuháček win 2016, Tesarčík, Tesarčík, Duong 

.

pátek 14.9. Poděbrady

14:00 Pavek, Novotný, Králíček

14:10 Vojacek, Kupcik, Rodriguez

14:20 Kavan, Bulusek, Kikus

14:30 Urban, Švadlena, Efler, Komisarenko

14:40 Pešek win 2017, Klepal, Klepal, Moravec

14:50 Pospíšil, Rulik, Forejtek, Cosentino

.

Malevil, pátek 14.9.

11:00 Kinský, Formanek

14:00 Elman, Šulc

14:10 Novotný, Pyrchala, Vepryk

14:20 Prášil, Samoel, Bavor

.

Slapy, 12.9. středa

13:00 Drotár, Staněk, Kasík

13:10 Kolbek WIN 2014, Filip, Sojka, Sequens

13:20 Terš, Hlista, Vondráček

13:30 Poláček, Martínek, Klimeš, Klimeš

13:40 Zicháček, Agassi, Kopecký

13:50 Vilím, Kotaška, Lakner, Konvička

.

Molitorov, neděle 

9:00 Davídek, Mesany, Zahalkova

9:10 Eckel, Bosticka, Pokorný

9:20 Prusa, Kraus, Kuncel

9:30 Filip, Kubík, Vacek, Duda

9:40 Bartoň, Peterka, Bartonova, Malá

.

Barbora 7.9. pátek

14:00 Straka, Maršíček, Knotek 

14:10 Straka, Thanh, Schaarschmidt

14:20 Bičovský, Knapík, Bičovská 

14:30 Kopejtko, Jarosil, Laibe

14:40 Messig, Křemenák

14:50 Stehlík WIN 2012, Toman, Stehlík, Horyna

.

Malevil, pátek 7.9.

14:00 Pergler, Zítová

14:10 Baran, Marques

14:20 Pyrachala, Kelemen, Beránek

.

Slapy 5.9. středa

13:00 Kolbek, Filip, Hefr

13:10 Klepal, Poláček, Straka, Gretzky

13:20 Michálek, Ksandr, Matějka, Venclík

13:30 Stehlík, Toman, Kikuš

13:40 Šlechta, Forejtek, Odstrčil,

13:50 Řehák, Lakner, Vondráček, Provazník

.

úterý 4.9. Molitorov

15:00 Vodička, Skočdopole, Holub

15:10 Frňka, Břeska, Chrudimský

15:20 Janko, Kislinger, Šanda

.

neděle 2.9.2018, Malevil

12:00 Elman, Rossler, Marques

12:10 Sochor, Tůma, Novotný Marcel

12:20 Podrabský, Straka, Kratochvílová

12:30 Novotný F., Bečvář, Hášová, Augustová

12:40 Pavlů, Mynar, Pyrchala, Janata

12:50 Dvořák, Lupínek, Kovaříková

.

pátek, 30.8. Barbora

14:00 Straka, Schuldes, Petráš, Wicher 

14:10 Bůžek, Mesany, Sobek, Maršíček

14:20 Chrudimský, Coubal, Kafka, Knapík

14:30 Dušek, Cieslar, Molnár, Cosentino

14:40 Doan, Krchník, Bukovský, 

14:50 Jarosil, Křemenák, Skalník, Eiselt

15:00 Švadlena, Forejtek, Hanžl, Urban 

doporučujeme opět zkontrolovat startovku v pátek dopoledne

.

pátek 30.8. Malevil

15:00 Staněk, Zápařka, Baran

15:10 Pyrchala, Novotný, Kinský

15:20 Eman, Šulc, Rulík

sledujte tuto startovku ještě v pátek dopoledne!!! Možné změny...

.

Mstětice, čtvrtek 30.8.

14:00 Řehák, Vodička, Pich

14:10 Kubík, Filip, Filip

14:20 Ježek, Hrnčíř, Rega

14:30 Culek, Rutar, Kafelnikov

14:40 Sixta, Kavan, Kavanová

.

Molitorov, úterý

15:00 Řehák, Kárník, Sedláček

15:10 Skočdopole, Vodička, Vojáček

15:20 Breska, Řehák Jan, Breska, Vlasák

15:30 Žižka, Žižka, Rulík, Němcová

.

neděle 26.8. Malevil

12:00 Pávek, Pyrchala, Novotný

12:10 Kečkeméti, Janata, Zítová

12:20 Vlk, Marek, Rulík

12:30 Stehlík, Toman, Kadavá

.

neděle 26.8. Molitorov

9:00 Taimar, Švorc, Davídek, Skočdopole

9:10 Břeska, Moravec, Kratochvíl, Průša

9:20 Pastyřík, Hobza, Poláček, Poláčková

9:30 Kubík, Filip, Vachta, Vachta

9:40 Holý, Chlád, Rutar, Chládová

9:50 Dušek, Ciesler, Vydrova, Cosentino

10:00 Fořt, Šťastný, Schejbal

10:10 Málek, Bartoň, Bartoňová, Vlasáková

.

Poděbrady, sobota 25.8.

11:00 Klepal, Karásek, Vokoun

11:10 Ježdík, Šulc, Křižko

11:20 Kopektko, Horák, Triapitsina

11:30 Svoboda, Peterka, Malá, Šuláková

11:40 Nesvatba, Hnízdil, Hnízdilová, Vojtíšková

.

24.8. pátek, Barbora

14:00 Wicher, Krchník, Petráš

14:10 Bičovský, Bičovský, Foubík

14:20 Knapík, Straka, Křemenák

14:30 Matas, Than, Straka

14:40 Skalník, Muller, Mullerová

.

pátek, 24.8. Malevil

15:00 Pávek, Marques, Elman

15:10 Ciesler, Šulc, Jírovec

15:20 Horhold, Rossler, Pfeiffer

15:30 Klinčok, Mazač, Zítová

15:40 Potůček, Rulík, Jahn

.

čtvrtek, Mstětice 23.8.

14:00 Kulich, Gregov, Radil

14:10 Kubík, Martinek, Zápařka

14:20 Sochor, Tůma, Plešek, Vodička

14:30 Hrnčíř,Kárníková, Opová

14:40 Knapík, Ježek, Žatečková, Luxová

14:50 Matějka, Klepal, Absolon

.

.

středa 22.8. Slapy

14:30 Řehák, Drotar, Klepal. Klepal

14:40 Kotula, Slavíček, Ježek

14:50 Šulc, Sequens, Sojka

15:00 Hájek, Lakner, Hájek

15:10 Verner, Sehnalová, Němcová

15:20 Ježek, Gryc, Terš

.

úterý 21.8. Molitorov

15:00 Gryc, Vašák, Kalista

15:10 Vodička, Skočdopole, Davídek, Řehák

15:20 Krejčík, Ježek, Hocke

15:30 Verner, Klapuch, Kadavá, Eliášová

.

neděle 19.8. Štiřín

9:00 Pávek, Kameník, Kotábová

9:10 Buzek, Křižko, Hornerová

9:20 Jadrný, Rulík, Jahn

9:30 Klepal, Kučera, Skřivánková

.

Slapy, sobota 18.8.2018

9:00 Staněk, Legner, Růžička

9:10 Klepal, Mrňa, Hrubeš

9:20 Škoda, Slavíček, Malý, Doutnáč

9:30 Christensen, Nerad, Šícho, Pánek

9:40 Newerla, Lakner, Horák, Pastyřík

9:50 Živný, Agassi, Živná, Kosturiková

.

pátek, 17.8. Poděbrady

14:30 Knotek, Šmerda, Jahn, Rosenbaum

14:40 Zahradník, Pavlík, Machala, Halásek

14:50 Kopecký, Horyna, Stoulil, Kratochvíl

15:00 Růžička, Kečkeméti, Schejbal, Janků

15:10 Havel, Havel, Martinek, Martínková

15:20 Matějka, Hrabalová, Weisshautelová

15:30 Bauer, Hruška, Šíp, Majer

.

pátek 17.8. Barbora

14:00 Maršíček, Straka, Mesány, Efler

14:10 Bičovský, Knapík, Šulc, Bičovská

14:20 Bičovský, Verner, Rubeš, Tetour

14:30 Sochor, Tůma, Cieslar

14:40 Stehlík, Toman, Stehlík, 

14:50 Eiselt, Skalník, Komisarenko

.

čtvrtek 16.8. Mstětice

13:10 Gullit, Zago, Šípka

14:00 Tregner, Tregnerová, Dušková

14:10 Herman, Mouka, Baran, Cvrkal

14:20 Pospíšil, Novotný, Tůma, Ježek

14:30 Pešek, Kotrba, Čechlovský, Zago

14:40 Slavík, Patyk, Vlasák, 

14:50 Trojan, Martínek, Bujáčková, Novotná

15:00 Blecha, Němeček, Sagál, Bártová

.

právě se připravuje startovka na čtvrteční Mstětice, zveřejnění ve 22:30

Slapy, středa 15.8.

Malý, Škoda

14:30 Chudimský, Mora, Sojka, Šulc

14:40 Kaprál,  Herrmann, Klepal, Terš

14:50 Hlista, Janečková, Vodičková, Čmolová 

15:00 Gantner, Forejtek, Krupař, Lakner

15:10 Zicháček, Aggasi, Poláček, Straka

.

.

Malevil 12.8. 2018

Charvát Martin, Charvát Martin, Gorčík Martin

12:00. Pergler Jakub, Hoček Petr, Zítová Karolína

12:10  Karásek Jan, Dvořák Josef, Řehák Vladimír

12:20  Bukovský Petr, Krupička Lukáš, Marques Henrique

12:30.  Jahn  Michal, Švehlík Miran, Mika Tomáš

12:40.  Nešněra Jindřich, Dvořák Martin, Krupka Jiří

12:50.  Šefr René, Šefr Jan,  Beránek Otakar, Marek Evžen

13:00 , Schejbal Ladislav, Velíšek Radovan, Velíšková Eva

.

.

pátek, 10.8.2018, Malevil

12:00 Stehlík, Toman

14:00 Pergler, Zítová, Marques, Pyrchala

14:10 Absolon, Šimůnek, Janda

14:20 Havel, Havel, Martinek, Martinková

14:30 Nazarčuk, Kouřil, Lekeš, Foukal

14:40 Benda, Jirsa, Novák, Aust

.

9.8. čtvrtek, Mstětice

14:00 Sochor, Tůma, Pospíšil

14:10 Růžička, Kečkemeti, Sadayppan

14:20 Baran, Jedlička, Jedlička

14:30 Pospíchal, Kotrba, Kerhartová

14:40 Holeček, Šenfeld, Cendelínová

14:50 Hrnčíř, Hrnčíř, Hošková, Kárníková

.

Slapy, 8.8.2018

12:00 Kolbek, Filip

Škoda, Vambera

14:30 Drotár, Kasík, Sliva

14:40 Sojka, Klepal, Sojková

14:50 Krákora, Šafařík, Martínek

15:00 Ježek, Kudera, Kuderová

15:10 Mikšánek, Tůma, Vodičková

15:20 Šlechta, Hájek, Hájek

.

Malevil, 5.8. neděle

12:00 Novotný, Elman, Kinský

12:10 Foukal, Tieber, Nazarčuk

12:20 Sochor, Tůma, Sochorová

12:30 Kouřil, Kouřil, Eiselt

12:40 Dřevíkovský, Dřevíkovský, Sampras

.

.

Barbora, sobota 4.8.

9:00 Korf, Němec, Ráža

9:10 Lukeš, Křemenák, Prokeš

9:20 Svoboda, Elíšek, Laštovka

9:30 Maxa, Gergel, Karli

9:40 Růžička, Kimmer, Vymětal

9:50 Maršíček, Kavan, Brejcha

10:00 Marek, Muhlfeit, Svobodová

.

MALEVIL 3.8. pátek:

14:00 Pergler, Kratochvíl, Zítová

14:10 Novotný, Marques, Ježek

14:20 Samoel, Prášil, Halásek

14:30 Blecha, Dvorský, Dušák, Janda

14:40 Kouba, Horák, Bobek, Hladký

14:50 Absolon, Fáber, Bauer, Majer

15:00 Stehlík, Pieter, Zápařka

.

Molitorov, úterý 31.7.2018

15:00 Frňka, Vojáček, Břeska

15:10 Cvrkal, Řehák, Ježek, 

15:20 Kolbek, Baran, Kadaník, Dvořák

15:30 Patočka, Novotný, Novotná

15:40 Filip, Filip, Sklenářová

.

Malevil, neděle 29.7.

12:00 Šimánek, Franěk, Gebrt

12:10 Knapík, Gorčík, Zítová

12:20 Rossler, Merhaut, Šulc, Hofman

.

právě se připravují startovky na sobotní turnaj

Poděbrady, start od 11:00 hod.

Poděbrady 28.7.2018, sobota

11:00 Sláma, Rybář, Kobulej

11:10 Ciesler, Vydrová, Sojková

11:20 Zelinger, Hroch, Hrochová

11:30 Kropáček,  Klabík, Štekrtová,

11:40 Klement, Gutová,  Katsarosová

11:50 Nesvatba, Chvojka, Vojtíšková

 

.

právě se připravují startovky na všechny 3 páteční turnaje

27.7. pátek, Barbora

14:00 Rejna, Salák, Kučera,

14:10 Voleník, Vodraško, Vodrašková

14:20 Bůžek, Maršíček, Bičovský, Knapík

14:30 Dlouhý, Křemenák, Ždímal

14:40 Stehlík Nr 1. 2012, Toman, Stehlík L., Verner

.

27.7. čtvrtek, Mstětice

14:00 Hrnčíř, Šimíček, Knotek

14:10 Baran, Kaplan, Danišová

14:20 Sochor, Tůma, Plešek

14:30 Ježek, Horák, Trojan

14:40 Kočí, Kudera, Ivanov

.

26.7. Slapy
14:30SOJKA VladimírSLIMÁČEK PetrPOLÁČEK Jiří 
14:40BARAN MilanMARTÍNEK JosefPAVLÍK Kryštof 
14:50ŠLECHTA JaroslavČMOLOVÁ RadanaVODIČKOVÁ Radmila 
15:00KLEPAL VladimírPOSPÍŠIL OndřejVerner Jan 
15:10POCAR JanVYBÍHAL OndřejHAVLÍK Tomáš 

.

 22.7. Štiřín   
9:00ŠKODA JiříMALÝ MiloslavZAHRADNÍK Jan 
9:10BERÁNEK PetrTRYLČ NorbertKOTÁBOVÁ Věra 
9:20PAVLÍK KryštofEBENSTREIT JaroslavSEHNALOVÁ Iva 
9:30JEDLIČKA MartinPODROUŽKOVÁ Zdeňka  
22.7. Malevil
12:00NOVOTNÝ MarcelELMAN Sim  
12:10HABRNAL MarekCHYTILOVÁ Petra  
12:20MATĚJKA VítKRUPKA JiříKRATINA Jan 
12:30TROJAN VladimírBATELKOVÁ LucieBATELKOVÁ Marcela 

.

21.7. Molitorov
9:00LEDECKÝ DavidSKOČDOPOLE Tomáš  
9:10BŘESKA LadislavŠTOČEK KALENDA Petr 
9:20PROKŠ JanPROKŠ VladimírKALENDA Petr 
21.7. Slapy
9:00DROTÁR RóbertEPPINGER AlešSTANĚK Alexandr 
9:10BŘICHÁČEK PetrČERNOHORSKÝ ŠtěpánBORÁK Dušan 
9:20ŠULC VáclavKALISTA PetrKALISTOVÁ Anna 
9:30ŠKODA JiříSLAVÍČEK VladimírŠKODA JiříMALÝ Miloslav
9:40SOJKA VladimírJELÍNEK JanHÁJEK JosefHLAVAČKA Michal
9:50KOMÍNEK PetrPHAN KIEN CuongŠicho MilanMIKŚ petr
10:00VRBA JiříPACAL AlešKADAVÁ IvanaELIÁŠOVÁ Simona
10:10RENNER MilanČARVAŠ MichalPOUR TomášPELIKÁN Michal

.

20.7. Malevil
14:00PERGLER JakubKRATOCHVÍL TomášZÍTOVÁ Karolína 
15:00ŠIMÁNEK KarelPOČ MarekPOČ František 
15:10BAVOR JiříŠULC PetrFOREJTEK Petr 
20.7. Poděbrady
14:00FRŇKA PetrECKEL MartinBOŠTIČKA Martin 
14:10MARTÍNEK JosefONDRÁČEK StanislavHROCH Petr 
14:20BERÁNEK JiříVONDRÁČEK JiříKERHARTOVÁ Světlana 
14:30BARTOŇ PetrFIKAR MilanKMECKOVÁ PetraBARTOŇOVÁ Zuzana
20.7. Barbora
14:00BŮŽEK JaroslavMESÁNY RadekSKALNÍK David 
14:10SKŘIVAN JiříNĚMEC JiříCHLUPÁČEK Jaroslav 
14:20STRAKA JiříHEMMER VojtěchMACHOLDA Vladimír 
14:30MESZÁROŠ JanVORÁČEK CyrilSVOBODA JanMESZÁROŠOVÁ Zuzana
14:40KNOTEK DušanWICHER LadislavPETRÁŠ MichalSTRAKOVÁ Diana
14:50KNAPÍK VlastimilBIČOVSKÝ PřemyslPLEŠEK AlešSOCHOR Miloslav
15:00KŘEMENÁK LubomírSOCHOROVÁ PavlínaBIČOVSKÁ LudmilaPLEŠKOVÁ Miroslava

.

prívě se připravují startovky na všech 5 pátečních turnajů, postupně budou zveřejňovány

starty:

Barbora: 14:00

Malevil: 15:00

Poděbrady 15:00

Chuchle 14:00

Mnich, viz. u vedoucího supiny

.

19.7. Mstětice
14:00DROTÁR RóbertLEGNER JaroslavŠTOLCBART Aleš 
14:10VONDŘEJC MartinCULEK JanKUPKA Dalibor 
14:20DVOŘÁK MichalHRNČÍŘ JanHERUDEK Miroslav 
14:30FIKAR MilanVODIČKA JiříBUŘIL MichalŘEHÁK Vladimír
14:40PEŠEK PetrKNOTEK DušanMELOUN Jiří 
14:50SVOBODA MilanPYRCHALA RadekBIELIK JuliusDANIŠOVÁ Marie
15:00HÁJEK JaromírHÁJEK DominikMATĚJKA VítJANDOVÁ Olga

.

18.7.2018 Slapy
pravidelná středa na Slapech
12:00MAREK PetrŠKODA JiříMALÝ Miloslav 
14:30MELICHAR JanJánoš MartinMELICHAROVÁ Anna 
14:40STANĚK AlexandrKALHOUS RichardKLEPAL Vladimír 
14:50RINDOŠ IvoSOJKA VladimírJEŽEK Radek 
15:00MORA DiegoCHRUDIMSKÝ DanielŠULC Petr 
15:10ŠULC VáclavKOMÍNEK PetrHLISTA Petr 
15:20ŽIŽKA JosefŽIŽKA KevinJANEČKOVÁ Karla 

.

sobota 15.7.2018 Molitorov
9:00DAVÍDEK VladislavVODIČKA JiříTOPPISCH Alan 
9:10NOVOTNÝ JiříCMOL AntonínMELOUN Jiří 
9:20PODŠKUBKA AlešKOSTKA RudolfKOSTKOVÁ Dana 
9:30GRYC RadomírGRYC TomášSTREBLOV Jan 
9:40BÖHM JiříMICHALIČKA RomanJEŘÁBEK Jan 
9:50KALOUS RomanZAJÍČEK IvanBARTOŇ Petr 
10:00MATĚJKA VítMILITKÝ JaroslavBENEŠ Karel 
10:10ŠLÉGR LukášJEDELSKÝ JakubJIROVSKÝ Stanislav 

.

14.7. Mstětice
9:00TODOROV MarekŘEHÁK Vladimír  
9:10BOHÁČEK TomášSLAVÍK MarekBUŘIL Michal 
9:20KUBÍK DominikHUSPEKA JanKUCHYNKA Filip 
9:30PICH OtakarKRAMER EvženMICHALIČKA Roman 
9:40HAHN III. OskarGLÖCKNER RadimHAVLÍK Zbyněk 
9:50BARTOŇ PetrBARTOŇ TobiášVERNER JANSLÁDKOVÁ Eva
10:00KADEŘÁVEK KarelFILA AlbertKABELE TomášKADEŘÁVKOVÁ Dana

.

13.7. Barbora
14:00MATOUŠEK TomášWICHER LadislavPETRÁŠ Michal 
14:10KNOTEK DušanREJNA VáclavŠULC Petr 
14:20BIČOVSKÝ PřemyslKOUBA JaroslavHORÁK JanHLADKÝ Jan
14:30STEHLÍK StanislavTOMAN JanSTEHLÍK Lukáš 
14:40MARŠÍČEK JiříOVESNÝ JiříSTRAKOVÁ DianaSTRAKOVÁ Adriana
14:50KNAPÍK VlastimilMAYERHOFER KarelBIČOVSKÁ LudmilaMAYERHOFEROVÁ A.

.

12.7. Mstětice
14:00DROTÁR RóbertHRNČÍŘ Jan  
14:10TŮMA PavelJEŽEK RadekSOCHOR Miloslav 
14:20POKORNÝ ZdeněkBALARIA AbhishekKNOTEK Dušan 
14:30PULDA RichardŘEHÁK VladimírPULDOVÁ Petra 
14:40VLADYKA PetrKRÁL PavelKRÁL OndřejHINGAROVÁ Anežka

.

8.7. Malevil
12:00Pergler Brutto Nr.1KratochvílZítová Czech Nr.1 
12:10ManderaRosslerElman 
12:20KyselaCieslerBujáčková 
12:30Diego MoraChrudimskýA. D. MaradonaSmolík
12:40KotíkKotíkKotíkováKotíková

.

7.7. Molitorov
9:00FrňkaEckelBoštička 
9:10TaimarLedeckýCepek 
9:20BilíkKulhánekSvoboda 
9:30FilipVlasákMichalMeloun
9:40LagrangeMoravecHolý 
9:50DřevíkovskýPabstPabstŠlemr
7.7. Mstětice
9:00TregnerKorolTregnerová 
9:10KnotekNovákKrupička 
9:20ŠimákProcháskaMaršounVlačiha
9:30KubíkMenčíkPřibylPospíchal
9:40KličkaPokornýDvořáková 
9:50BorzMrázekKotrčMádr
10:00HalásekKyselaKřikavováChalupová
10:10ShcheptevHavlíkLangerŽatecká

.

6.7. pátek, Malevil
15:00ŠIMÁNEK KarelREJNA Václav  
15:10BAŠE VladimírTIEBER Michael  
15:20URBAN RadekNOVÁK LadislavMYSLIL Richard 
15:30BATELKOVÁ MarcelaBATELKOVÁ LucieMATĚJKA Vít 

.

6.7. pátek, Slapy
9:00MELICHAR JanVERNER JANMELICHAROVÁ Anna 
9:10DROTÁR RóbertEPPINGER AlešRINDOŠ IvoSOJKA Vladimír
9:20HRUBÝ JanACHAC LiborTODOROV MarekSEQUENC Richard
9:30GURECKÝ JiříHERMANN AlešFOUS DavidMICHAL Petr
9:40OZÁBAL MichalSÁBLÍK MichaelKŘEPINSKÝ JanFLEK Petr
9:50BARTOŇ PetrOLIVA KarelBARTOŇOVÁ ZuzanaOLIVOVÁ Jana

.

5.7. čtvrtek, Poděbrady
11:00FRŇKA PetrKUBÍK DominikVLASÁK VáclavVOKOUN Lukáš
11:10PIŠTĚK RomanKURKA MartinKOROL JiříKOPŘIVA Vlastimil
11:20HERCIG DanielMUDRUNĚK JaroslavMALÁČ PavelSVOBODA
11:30HROCH PetrKYSELA VladislavRUTAR PavelMORAVEC Luděk
11:40HUSENICA PetrCHVOJKA MartinTOMANDLOVÁ JitkaMAZÁNKOVÁ Lucie
11:50KORF JakubDVORSKÝ MartinKADANÍK JiříHÝLA Pavel
12:00ŠLEMR PavelDŘEVÍKOVSKÝ JanKUDERA PetrKUDEROVÁ Hana

.

4.7. středa, Slapy
15:00EPPINGER AlešDROTÁR RóbertŠPAČEK DanSTANĚK Alexandr
15:10RINDOŠ IvoNOVÝ EmilZAGO Gianluca 
15:20PŮŽA Vladimír FOUS DavidWOJNAR Aleš
15:30HROUDA MilanKERHARTOVÁ SvětlanaSOJKA VladimírSOJKOVÁ Jana
15:40KŘIVA PetrLUPÍNEK MiroslavBARTOŠ SilvestrBARTOŠOVÁ Šárka
15:50MALKUS MartinMALKUS JiříVERNER JANMALKUSOVÁ Dana

.

3.7. Karlštejn
13:00KOLBEK MartinKRUPIČKA LukᚊPAČEK Dan 
13:10SLUNEČKO JiříHRUBÝ JanROMBA Martin 
13:20FRÁNA JanKOČÍ RichardLIN Alton H.LUKEŠ Petr
13:30ŠKODA JiříŠKODA JiříVYBÍHAL Ondřej 
13:40STUCHLÍK JiříPLEVA PetrAMADASI MicheleSTUCHLÍKOVÁ M.
3.7. Molitorov
15:00DAVÍDEK VladislavZAHÁLKOVÁ Lenka  
15:10SKOČDOPOLE TomFRŇKA PetrVOJÁČEK David 
15:20FILIP JiříLEDECKÝ DavidFILIP Jiří 
15:30KRATOCHVÍL AdamKYSELA VladislavSAGÁL Ivan 
15:40PLEŠEK AlešSOCHOR MiloslavSOCHOROVÁ Pavlína 

.

1.7. Malevil, neděle
12:00ELMAN SimVALDHANS JosefDVORSKÝ Jakub 
12:10FENCL JakubSTAROVIČ IvanMACHÁČKOVÁ Jana 
12:20PANČOCHÁŘ OldřichBLAŽEK RadekSMOLÍK Jiří 
12:30BAREŠ VladislavRIEDL KarelSTAROVIČOVÁ Irena 
12:40NOVOTNÝ TomášNOVOTNÝ MartinNOVOTNÁ AndreaVYDROVÁ Helena

.

1.7. Molitorov, neděle
9:00DAVÍDEK VladislavLEDECKÝ DavidZAHÁLKOVÁ Lenka 
9:10ŠVORC MilanTAIMAR JiříŘEHÁKOVÁ Kateřina 
9:20SKOČDOPOLE TomášFRŇKA PetrBOŠTIČKA Martin 
9:30MELOUN JiříVACÍŘ LukášKULHÁNEK Jan 
9:40SLEZÁK OndřejBLECHA JindřichKRAUS Jiří 
9:50FILIP JiříCHRUDIMSKÝ DanielRUTAR Pavel 
10:00ZAJÍČEK IvanMOISTNER MatthewBARTOŇ PetrBARTOŇOVÁ Zuzana

.

30.6. sobota, Poděbrady
11:00KUBÍK DominikFRŇKA PetrVOKOUN Lukáš 
11:10BARTOŇ VítJAHN MichalMODER DavidPABST Václav
11:20PEŠEK PetrVILÍM RobertKOPEJTKO LukášČERVINKA Miloš
11:30PROKŠ JanPROKŠ VladimírKOLÁŘ Filip 
11:40KNOTEK DušanŠULC VáclavPLESKOT LukášTEPLICOVÁ Zdeňka
11:50TOUŠ RomanKRUPIČKA LukášZATLOUKAL MiroslavCHALUPOVÁ Hana
12:00MED Michal, jun.NEJEDLÝ VladimírHOŘÍNEK MartinKOČVAROVÁ Barbora

.

29.6. pátek Malevil
11:00KINSKÝ OtoFORMÁNEK Tomáš  
15:00ŠIMÁNEK KarelKÁRA Stanislav  
15:10ELMAN SimKOŠEK Roman  
15:20TARABA JanMATĚJKA Vít 
15:30PAVLŮ VáclavHOFMAN VladimírMYNAR FASANELLA E. 
29.6. pátek Barbora
14:00STRAKA JiříKNOTEK DušanMESÁNY Radek 
14:10SCHULDES PetrVEJVAR PavelPHAM Sy Ngai 
14:20KNAPÍK VlastimilBIČOVSKÝ PřemyslBIČOVSKÁ Ludmila 
14:30KEJMAROVÁ JaroslavaDRÁPALOVÁ MarieDANG Xuan hocDANG XUAN Dat
14:40STEHLÍK JaroslavŠULC VáclavMOŠA JosefNOVÁK Radek
14:50JAROSIL PavelSKALNÍK DavidBRABLÍK LiborLANGER Petr

.

 Lázně Bohdaneč 23.6.   
9:00BAŠE VladimírPÁTEK JaromírPÁTKOVÁ Lenka 
9:10KOROL JiříROŽENSKÝ LadislavVOLEJNÍK Jan 
9:20KÁRNÍK MartinPANČOCHÁŘ OldřichBLAŽEK Radek 
9:30ZAGO GianlucaVOŽENÍLEK VlastimilŠINDELÁŘ RadekKOHOUTKOVÁ Natálie
9:40VACÍŘ LukášTICHÝ MartinSAGÁL IvanVERNER van Jan
9:50FOLTÁN JiříKARHÁNEK JiříKARHÁNKOVÁ RenataJAKUBOVICHOVÁ Hana

.

POZOR, časy se mohou ještě dopoledne kosmeticky měnit +- 20 min. před odjezdem na turnaj raději překontrolujte startovku ještě jednou