NEWS: denně novinky - čtvrtek zahajujeme na Karštejně, v neděli v Cihelnách

17.5.2013

NEWS:

Konopiště - zažilo již přes 100 odehraných turnajů MEN TOUR a dvakrát se místní resort stal dějištěm finále.
Na fotografii jsou finalisté V. ročníku 2013

15/04/2013 šesté narozeniny
Blíží se šesté narozeniny MEN TOUR. K tomuto výročí se možná podaří uskutečnit 3 zásadní novinky. Mezi nimi i nové webové stránky. Narozeniny máme 1.5., a kde je letos budeme slavit? Na jakém turnaji? To je zatím překvapení....

14/04/2013 Hole in One
Jan Mazánek na Kotlině na třetí!!!! jamce. Letos druhý Hole in one během 14 dní.

Společně s otcem ( vlevo ) s námi hrají již čtvrtým rokem, tak si Jan Mazánek jistě Hole in One již zaslouží. Velká gratulace. Letos druhý Hole in One. První zahrál před 14 dny Jiří Filip. Tímto tempem by v letošní sezoně mohlo na MEN TOUR padnout 25 Hole in One. Tedy ze statistického hlediska.... Protože nás letos ještě čeká min. 480 turnajů.

14/04/0213 NEW
aktualizovali jsme rubriky "pravidla", a "finále"


13/04/2013 Slapy

Ačkoliv se sobotního turnaje účastnilo poměrně dost žen, nejlepšími se stali muži....vše s emůže změnit již zítra na Terezíně

01/04/2013 Tiger Woods na MEN TOUR
Dnes na vedení MEN TOUR dorazila doslova exkluzivní zpráva, a to sice pořádná výzva. Tiger Woods nabídl MEN TOUR svoji účast ve finále této soutěže. Tiger má jedinou podmínku, požádal o divokou kartu, protože se z čas. důvodů nemůže do finále jinak kvalifikovat. Finále termínově vyhovuje jeho přeletu z Atlanty do Dublinu, a tak by rád využil možnosti vidět Prahu a zahrát si toto finále. K výzvě se podle našich zákulisních informací přidal Jack Nicklaus a Rory McIlroy. Vše nastalo po tom co se Tiger Woods dozvěděl od svého kamaráda na PGA Tour Andrew Svobody o české golfové MEN TOUR. Všichni čtyři by si rádi finále zahráli. Bohužel to má však jeden háček. Ředitel golfové série MEN TOUR podmínku neakceptuje s tím, že finále je jen pro 32 nejlepších hráčů, kteří si účast musí opravdu všichni vybojovat v celoroční části soutěže. A tak to vypadá, že Tigera Woodse v Česku opět neuvidíme na vlastní oči. 1.4.2013

31/03/2013 Konopiště neotevřeno
Dnes ráno nám byl bohužel odpískán dnešní turnaj na Konopišti. V noci sněžilo a mrzlo a k tomu ranní nízké teploty. Tak až příští neděli... snad již bude lépe. Dalším turnajem jsou ve čtvrtek Slapy a v pátek odpolední devítka v Hodkovičkách

30/03/2013 Hole in One
Dnes nás 40 odstartovalo sezónu turnajem na Slapech. Greenkeeper nás pustil na hřiště ve 12:20, přesto jsme všichni došli ještě za světla. Takže v poměrně solidním tempu. Sice bylo jen 5 st. Celsia, ale na druhou stranu trošku foukalo :)) No každopádně skvělou atmosféru podtrhl dvojnásobný finalista MEN TOUR Jiří Filip, na dvojce zahrál Hole In One, a podle jeho slov už může mít větší radost jen pokud postoupí do svého třetího finále.
Více najdete v turnajové fotoreportáži.

29/03/2013 Slapy
Zítra to vypukne. První turnaj letošního kalendářního roku. Indoor jsme letos v zimě vynechali a tak to bude opravdu letošní "poprvé".

28/03/2013 předpověď není dobrá
Budeme muset redukovat jarní program. Na zavřených hřištích, nebo uzavřených letních greenech opravdu turnaje dělat nemůžeme.

27/03/2013 sníh
A zase to vypadá na sněhovou nabídku. Budeme hrát o víkendu? Toť otázka. Uděláme pro to maximum. Už nyní je jisté, že na Slapech nás příp. vypustí na letní greeny až v poledne.

26/03/2013 víkendové oteplení
Konečně to vypadá na oteplení. Nejaktuálnější víkendová předpověď nás všechny naplňuje optimismem. O víkendu si tedy konečně zagolfujeme. Od čtvrtka by se mělo lámat mrazivé počasí a změna to má být zásadní.
V sobotu startujeme na Slapech a v neděli hrajeme Konopiště.

26/03/2013 články o MEN TOUR v médiích
Články o MEN TOUR v tištěných časopisech najdete na pultech obchodů. Jedná se o časopisy ForGolf a také  Golf & Style.

25/03/2013 časopis Green o finále MEN TOUR
Právě vychází odborný golfový časopis Green. Zájemci o předplatné, nebo o toto číslo nám můžou napsat na golfcentrum@centrum.cz Zajistíme jim možnost nákupu časopisu na turnaji MEN TOUR, nebo předplatné.
Ukázka dvojstrany o MEN TOUR:

První zveřejněná fotka z našeho posledního výletu na Tenerife / Canary Island

24/03/2013 Ostrý start na Slapech
V sobotu zahajujeme na Slapech. Vzhledem k vývoji počasí, se na 95% již bude hrát. Den poté na Konopišti
a oba dva turnaje se uskuteční bez zhoršení HCP.


zleva: fotbalista Evropy z roku 1976 Antonín Panenka, Iveta Kořínková ( TV Nova ) moderátorka slavnostního
večera MEN TOUR, Stanislav Stehlík - čerstvý držitel titulu MEN TOUR 2012 ( gratulujeme ).

23/03/2013 Zima, zima je, a tak se moc nehraje....
Vzhledem ke stále neopadající zimě v našich zeměpisných šířkách lehce upravíme termínový kalendář na začátku sezony. Nejaktuálnější termínovka je k dispozici samozřejmě na našem webu v úvodní části.

Jan Prokš - trojnásobný finalista MEN TOUR

22/03/2013 Chystáme nový krásný a plně funkční web!!!
Již brzy spustíme zcala nový web MEN TOUR. Očekáváme, že předčí očekávání hráčů jak novým designem, tak funkčností. Do měsíce web spustíme.

21/03/2013 Novoroční odpal MEN TOUR 2014 na Floridě
Chystáme pro vás definitivní podobu termínovky pro tuto sezonu. Přidali jsme další stovku turnajů, aby jste měli ještě dokonalejší výběr, a každý den tak budou 2 až 3 turnaje MEN TOUR, a celkový počet se zřejmě vyšplhá na neskutečných 500!!!! A protože se dostali ven první informace o naší termínovce, tímto oficiálně zveřejňujeme, že historicky první novoroční odpal MEN TOUR se uskuteční 1.1.2014 zřejmě na Floridě :)))

20/03/2013 V sobotu zahajujeme VI. ročník na Slapech
Bohužel jsme dnes museli zrušit "sranda turnaj" Texas v Molitorově. Bohužel počasí nepřeje. A tak se letos MEN TOUR zahájí až s velokonočním víkendem. V sobotu na Slapech zahájí naši MEN TOUR, z mužských odpališť, jedna z nejkrásnějších golfistek ČR. Schválně jestli uhodnete o koho jde?? Nevíte? Nevadí.... přijďte se podívat.

19/03/2013 La Cala - jižní Španělsko
Chystáme pro vás další turnajový zájezd okolo Velikonoc do La Caly ( jižní Španělsko ) s přímým letem do Malagy. Info v newsletteru.

18/03/2013 Hrajeme pod par!!!!
Zatím to tak venku nevypadá, neboť právě napadl čerstvý prašan v celé republice, ale i nadále vše chystáme pro klasický zahajovací "sranda match" tedy Texas Scramble na sobotu do Molitorova. Doutnáčovi obhajují, ale letos to budou mít těžké, protože tuto prestižní trofej ( putovní pohár první týmové soutěži na MEN TOUR ) bude chtít získat celé startovní pole. Je potřeba lehce zapískovat putting green v Molitoorově, a tak hráče opět čeká oblíbená "bunker shot" soutěž :) Těšíme se na setkání s hráči po zimě, v sobotu na viděnou.

17/03/2013 Na MEN TOUR celý rok o zájezdy 
Minulý rok hráči měsíce vyhrávali zájezdy na La Calu do Španělska, nebo na Bled do Slovinska. I pro letošní rok zůstává tato soutěž zachována a nejlepší hráč měsíčního žebříčku získá také výhru v podobě zahraničního golfového zájezdu. Stejná pravidla soutěže a opět nemůže jeden hráč vyhrát v sezoně zájezd 2x.