Nominace: Pohár Mistrů

14.4.2018

semifinálové turnaje ( počítá se jeden nejlepší výsledek, stačí tedy účast jen v jednom semifinálovém turnaji ): 

5. května Slapy

6. května Molitorov

8. května Poděbrady

finále Poháru Mistrů:

12. května Mstětice

.

Nominace nominovaných vítězů - Pohár Mistrů ( 2017 ):

.

 ABSOLON Tomáš
 AURELL Frederik
 AUSBURHER Josef
 AUSBURHER Josef
 AUSBURHER Josef
 BARCUS John
 BAROCH Miloš
 BAUER Libor
 BECH Gregory
 BECH Gregory
 BENDA David
 BENDA David
 BENEŠ Jaroslav
 BIČOVSKÁ Ludmila
 BIČOVSKÁ Ludmila
 BIČOVSKÝ Přemysl
 BOČAN Dalibor
 BORÁK Dušan
 BŘESKA Ladislav
 BUKOVSKÝ Petr
 BUKOVSKÝ Petr
 BUKOVSKÝ Petr
 BUŘIL Michal
 CETL Igor
 CIESLAR Vladimír
 CIESLAR Vladimír
 CULEK Jan
 DIENELT Petr
 DOLÁK Milan
 DROTÁR Róbert
 DROTÁR Róbert
 DVORSKÝ Jakub
 DVOŘÁKOVÁ Vladimíra
 FÁBER Marcel
 FILIP Jiří
 FILIP Jiří
 FILIP Jiří
 FOREJT Tobiáš
 FORMÁNEK Tomáš
 FRÁNKOVÁ Zuzana
 FRŇKA Petr
 GRŇA Martin
 HABURA Jiří
 HABURA Jiří
 HÁJEK Sebastian
 HANÁKOVÁ Lenka
 HASÍK Vlastimil
 HAVEL David
 HEREŠ Karel
 HEREŠ Karel
 HOFMAN Jan
 HOFMAN Vladimír
 HOLOUBEK Tom
 HRABÁK Jindřich
 HRUBÁ Kristýna
 CHRUDIMSKÝ Daniel
 JAHELKA Petr
 JANDA Filip
 JANOUŠEK Daniel
 JELÍNEK Robert
 JEŽEK Radek
 JEŽEK Radek
 JIRAS Tomáš
 JUCOVIČ Tomáš
 KALISTA Petr
 KAPRÁL David
 KAREL Jan
 KEMR Matěj
 KINSKÝ Oto
 KINSKÝ Oto
 KLABÍK Petr
 KNAPÍK Vlastimil
 KODEŠ Jiří
 KOHOUT Petr
 KOHOUT Petr
 KOP Daniel
 KOPEJTKO Lukáš
 KOREJZOVÁ Petra
 KOŘÍNEK Milan
 KOTRČ Jakub
 KOUBA Jaroslav
 KOUCKÝ Jiří
 KOUCKÝ Jiří
 KRATOCHVÍL Matyáš
 KRUPIČKA Lukáš
 KUBÍK David
 KUBÍK Dominik
 KUHN Jakub
 KUCHAŘ Šimon
 KYSELA Vladislav
 LEGNER Jaroslav
 LHOTKA Jiří
 LOVASZ Jan
 MÁLEK Petr
 MALKUS Martin
 MAREK Petr
 MAREK Petr
 MAREK Petr
 MAREK Petr
 MARQUES Henrique
 MARTÍNEK Josef
 MATUŠINSKÝ David
 MED Michal, jun.
 MIKLÁŠ Martin
 MIKŠÁNEK Petr
 MORAVEC Luděk
 MURÁŇ Benjamín
 MURÁŇ Benjamín
 NAZARČUK Libor
 NEDBAL Jiří
 NEDBAL Jiří
 NĚMEC Jiří
 NGO Anh Minh
 NGO Anh Minh
 NOVÁK Petr
 NOVOTNÝ Jaroslav
 NOVOTNÝ Jiří
 NOVOTNÝ Marcel
 NOVOTNÝ Petr
 NOVOTNÝ Petr
 PEŠEK Petr
 PEŠEK Petr
 PEŠEK Petr
 PETERKA Václav
 PETRŽELA Lubomír
 PHAM Sy Ngai
 PHAM Sy Ngai
 POSPÍŠIL Ondřej
 PŮŽA Vladimír
 RAISER Konstantin
 RICHTER Jaroslav
 ROSEN Andreas
 ROSENBAUM Michal
 RÖSSLER Matthias
 ROZSYPAL Matyáš
 ŘEHÁK Jan
 ŘEHÁK Vladimír
 ŘEHÁK Vladimír
 ŘÍHA Václav
 SALÁK Michal
 SAMOEL Miroslav
 SEQUENS Richard
 SCHMIDT Daniel
 SCHOVÁNEK Lukáš
 SLUNEČKO Jiří
 SOCHOR Miloslav
 SOJKA Vladimír
 SOJKOVÁ Lenka
 SOJKOVÁ Lenka
 SOLFRONK Ivan
 STANĚK Alexandr
 STEHLÍK Stanislav
 STIBOROVÁ Hana
 STIEGER Roman
 STRAKA Jiří
 STRAKA Jiří
 STRAKOVÁ Hana
 SUCHOMEL ST. Aleš
 SÝKORA Roman
 ŠEBEK Jan
 ŠETELE Adam
 ŠETELE Jana
 ŠIMÁNEK David
 ŠIMÁNEK Karel
 ŠIMÁNEK Karel
 ŠIMONEK Jiří
 ŠIMŮNEK Jan
 ŠIMŮNEK Michal
 ŠINDLER Vladimír
 ŠÍPKA Ivan
 ŠKODA Jiří
 ŠKODA Jiří
 ŠMÍD Alexandr
 ŠPLÍCHAL Petr
 ŠPRINGEROVÁ Lenka
 ŠVEHLA Karel
 ŠVEHLA Karel
 ŠVEHLA Karel
 ŠVEHLA Karel
 TALPAN Jiří
 THIN Truong Doan
 TILL Vojtěch
 UHLÍK Vladimír
 UHLÍK Vladimír
 VACEK David
 VALENTA MIchal
 VALENTA Miroslav
 VALEŠKA Rudolf
 VANÍČEK Daniel
 VEJVAR Pavel
 VEJVAR Pavel
 VEJVAR Pavel
 VELÍŠEK Radovan
 VENCLÍK Petr
 VEVERKA JR. Filip
 VILÍM Robert
 VILÍM Robert
 VILÍM Robert
 VINTER Tomáš
 VLASÁK Jiří
 VLASTNÍKOVÁ Simona
 VLČEK Petr
 VOJTÍŠEK Petr
 VONDRÁČEK Pavel
 VONDŘEJC Martin
 VOŘÍŠEK Jakub
 VOSLÁŘ Jan
 VOSYKA Oldřich
 VYDROVÁ Lucie
 WOJEWODOVÁ Veronika
 ZELINGER Tomáš
 ŽÁNA Michal